Jeřábová váha oranžová - 300 kg / 100 g

Neohodnoceno
Dostupnost Skladem v distribučním centru
Kód: EM-3114-ME
2 045 Kč 1 690 Kč bez DPH
Jeřábová váha oranžová - 300 kg / 100 g
Neohodnoceno

Závěsná váha Steinberg Systems SBS-KW-300/100-O je vysocekvalitní zařízení pro široké použití v průmyslu a obchodu. Společnost Steinberg Systems k výrobě vždy používá kvalitní materiály a věnuje pozornost konečné úpravě, proto jsou její zařízení pevná a přesná. Váha je kalibrována během výroby, a proto je připravena k použití přímo po nákupu.

Váha SBS-KW-300/100-O se vyznačuje stabilním hliníkovým krytem, který chrání zařízení před vnějšími vlivy a nárazy. Skoba a hák jsou vyrobeny z nejkvalitnější oceli, která zajišťuje pevnost a odolnost vůči zatížení.

Toto digitální, snadno ovládatelné měřící zařízení umožňuje rychle a přesně stanovit zatížení na výtazích. Je ideální pro náročné průmyslové prostředí, protože jeho maximální zatížení je až 300 kg. Pro precizní vážení má závěsná váha přesnost až 0,1 kg.

Závěsná váha je vybavena čitelným LCD displejem s vysokým rozlišením číslicemi o výšce více než 4 cm. V kombinaci s integrovaným podsvícením zajišťuje displej závěsné váhy přesně zjistit hodnoty vážení i za nepříznivých světelných podmínek. Další výhodou váhy Steinberg Systems je režim spánku a automatického vypínání displeje. Jedná se o o řešení šetřící energii, které prodlužuje životnost používaných standardních baterií (AA).

Závěsná jeřábová váha SBS-KW-300/100-O poskytuje uživateli řadu pomocných funkcí, kde je kromě standardních jako je ukládání dat, tárování a vynulování, možno zvolit jednotku hmotnosti. Tímto způsobem může uživatel sám stanovit, zda váží zboží v kilogramech nebo librách.

Vlastnosti

  • Kryt vyrobený z pevného plastu chránící váhu před vnějšími vlivy a nárazy
  • Ocelový hák zajišťující odolnost vůči zatížení
  • Velký čitelný LCD displej umožňující zjistit hodnoty vážení v náročných podmínkách
  • Pomocné funkce displeje zvyšující komfort práce a šetřící energii

Váha není cejchovaná

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: