Výrobník ledové tříště - 2 x 12 litrů - LED

Neohodnoceno
Dostupnost Skladem v distribučním centru
Kód: EM-10011021-ME
48 140 Kč 39 785 Kč bez DPH
Výrobník ledové tříště - 2 x 12 litrů - LED
Neohodnoceno

Výrobník ledové tříště - 2 x 12 litrů - LED
Moderní design tohoto přístroje umožňuje atraktivní prezentaci ledové tříště či jiných chlazených nápojů, Disponuje konstrukcí z trvanlivých, odolných materiálů a snadno se používá, což jsou další přednosti, díky nimž lze tento výrobník používat také v domácnostech.

Chutné osvěžení – ledová tříšť, ovocné drinky, koktejly
Stroj pracuje s výkonným 500wattovým motorem. Tento motor je mimořádně účinný a energeticky úsporný. Díky Heavy Duty konstrukci disponuje výrobník ledové tříště pracovním cyklem 8 až 12 hodin. Míchadlo uvnitř stroje zabraňuje tvoření velkých kusů ledu a zamezuje ucpání výdejního kohoutu. Ve skříni přístroje se nacházejí ventilační drážky, které chrání motor před přehřátím. Noční režim Vám navíc šetří náklady, zvyšuje životnost kompresoru a udržuje obsah výrobníku v tekutém stavu.

Pomocí výrobníku ledové tříště můžete servírovat nejen ledovou tříšť, ale i veškeré další chlazené nápoje, jako například ovocné drinky, koktejly nebo dokonce sorbety. S celkovým objemem 24 litrů se přístroj ideálně hodí pro uchovávání chlazených nápojů. Dopřejte na každé akci svým hostům to pravé osvěžení!
 
Zásobník je vyroben z potravinově konformního polykarbonátu bez obsahu BPA, a je proto zdravotně nezávadný a také odolný proti extrémním teplotám. Vyniká vysokou rázovou houževnatostí, a je proto mimořádně silný a trvanlivý. Díky LED osvětlení a průhlednému materiálu jsou nápoje nabízeny pro oči atraktivním a nanejvýš chutným způsobem, což je ideálním završením celkového designu.

Nenechejte své zákazníky dlouho čekat! Tento výrobník ledové tříště lze obsluhovat velmi jednoduše pomocí pouze několika tlačítek. Každý ze dvou zásobníků disponuje samostatnými obslužnými prvky. Stroj je vybaven funkcí chlazení, proto můžete prodávat i chlazenou limonádu.

Dávkovací kohoutek zajišťuje kontrolované vypouštění ledové tříště, aniž by docházelo k rozlití obsahu. Lehké, odolné víko chrání obsah zásobníku před nečistotami. Odkapávací miska zachycuje přebytečné tekutiny a udržuje pracoviště čisté. Skříň stojí na gumových nohách, což jednak chrání povrch před poškrábáním, a jednak zaručuje, že přístroj stojí bezpečně.

 

Technické detaily:
Model
RCSL 2/12
Stav artiklu
Nový
Napětí / frekvence
230 V / 50 Hz
Výkon
500 W
Objem
2 x 12 l
Teplotní rozsah
-2 ÷ -3 ℃
Materiál zásobníků
Polykarbonát bez obsahu BPA
Pracovní cykly
8–12 hod,
Chladivo
R404a/420 g
Počet zásobníků
2
Víko
Ano
Odkapávací miska
Ano
Gumové nohy
Ano
Noční režim
Ano
LED světlo
Ano
Rozměry (DxŠxV)
49,5 x 40 x 81,4 cm
Hmotnost
43,9 kg
Rozměry zásilky (DxŠxV)
55,5 x 46,5 x 87 cm
Hmotnost zásilky
56 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: