Vyhřívaná prodejní vitrína prosklená s navlhčováním dvojité dveře

Neohodnoceno
Dostupnost Skladem v distribučním centru
Kód: EM-1238-ME
9 063 Kč 7 490 Kč bez DPH
Vyhřívaná prodejní vitrína prosklená s navlhčováním dvojité dveře
Neohodnoceno

Teplá, ohřevní, prosklená výstavní vitrína  RCHT-1000 je určena pro udržení jídla v teple a zároveň pro jeho dokonalou prezentaci. Vždy čerstvé, připravené ke konzumaci, přesně takové je jídlo z této vitríny. Díky svým rozměrům a třem policím poskytuje tato vitrína dostatek prostoru pro uložení potravin různých velikostí. Pouzdro je vyrobeno z vysoce kvalitní nerezové oceli, která umožňuje rychlé a snadné čištění. Výhodou vodní lázeň, takže potravina nevysychá a může se ihned konzumovat.

Integrované topné těleso 1000W. Systém vytápění udržuje konstantní teplotu zachovat chuť a texturu potravin. Teploměr ukazuje aktuální teplotu vytápění. Naše vitríny jsou vyrobeny z prvotřídních materiálů ve špičkové vysoké kvalitě a platí to také pro tuto ohřívací vitrínu

Díky svým rozměrům zajišťuje nabízený výrobek dostatečný prostor pro skladování potravin. Kryt je vyroben z vysocekvalitní ušlechtilé oceli, což zajišťuje rychlé a snadné čištění. Kovová ochrana chrání proti pádu a naklonění polic.

Ohřevná vitrína určena pro udržení jídla v teple a zároveň pro jeho dokonalou prezentaci,nádobka na vodu, 3 police,digitální displej, vhodné využití i jako teplá výdejní samoobslužná vitrínka.

Řádnou hygienu zajišťují dvojitá skleněná posuvná dvířka na straně pracovníka.

Výhodou nabízené ohřívací vitríny je vysuvná nádržka na vodu, která zabraňuje vysušení potravin a velký úložný prostor, kde je vlhkost v zařízení rovnoměrně udržována.

Parametry:

  • Rozměry: 36 x 64 x 53 cm
  • Výkon: 1.000 W
  • 230 V
  • Teplotní rozsah: 30 - 85°C
  • Zásobník na drobky
  • Odstup úrovní: 8 cm
  • Váha 21 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: