Termotaška na jídlo - 520 x 440 x 180 mm - 36 l - černá - horní plnění - Royal Catering

Neohodnoceno
Dostupnost Skladem v distribučním centru
Kód: EM-10012767-ME
859 Kč 710 Kč bez DPH
Termotaška na jídlo - 520 x 440 x 180 mm - 36 l - černá - horní plnění - Royal Catering
Neohodnoceno
  • 520 x 440 x 180 mm
  • 36 l
  • Horní plnění
  • 3vrstvá izolace
  • Průzor + kapsa


Rozvážejte teplé jídlo ve skládací rozvážkové tašce značky Royal Catering!

Jsou stejně oblíbené v kancelářích i v home officech - čerstvě připravená jídla podávána v alobalových nebo polystyrénových krabičkách. Nejlépe však chutnají teplá! Pokud chcete své zákazníky potěšit čerstvými pokrmy, je skládací termotaška ze sortimentu potřeb pro gastronomii od společnosti Royal Catering pro vaši rozvážkovou službu prostě nutností.

Přepravujte jídlo bezpečně a udržujte ho teplé s termotaškou odolnou proti povětrnostním vlivům

Díky rozměrům 520 x 440 x 180 mm a objemu 36 l je termoizolační taška prostorná a nabízí místo pro mnoho potravin. Objednávky můžete přepravovat až k domovním dveřím svých zákazníků pouze v jediné tašce na jídlo. 

Termotaška udržuje díky třem vrstvám správnou teplotu všech potravin. Vnitřní prostor je izolován hliníkovou tkaninou a vrstvou plastové pěny. Výztuhy bočních částí z PP, dno z překližkové desky a vnější strany z polyesteru odolávají všem povětrnostním podmínkám. Ať prší, fouká vítr nebo padá sníh, potraviny uvnitř tašky zůstanou nepoškozené a teplé.

Termotaška má dvě rukojeti, a proto se pohodlně přenáší. Jelikož se jedná o tašku s horním odklopným víkem s magnetickým uzavíráním, lze ji mimořádně snadno a pohodlně naplnit. Průhledné okénko na přední straně zaručuje bezproblémové doručení a předání objednávky vašim zákazníkům. Další kapsa, uzavíratelná na suchý zip, se nachází na víku.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: