Stolní váha - cejchovaná - 6 kg / 2 g - LCD displej

Neohodnoceno
Dostupnost Skladem v distribučním centru
Kód: EM-10200041-ME
4 217 Kč 3 485 Kč bez DPH
Stolní váha - cejchovaná - 6 kg / 2 g - LCD displej
Neohodnoceno

Digitální stolní váha s LCD displejem a velkou výdrží
Digitální stolní váha TEKO+LCD06T-P1-B1 s miskou na vážení poskytuje velmi přesné výsledky při vážení s maximální kapacitou vážení 6 g a přesností na 2 g. Tato kalibrovaná stolní váha je proto ideální pro práci v obchodech, lékárnách, čajovnách, potravinářském průmyslu, na trzích nebo v jiných prostorách, kde se kontroluje hmotnost výrobku.
Cejchovaná přesnost s digitální stolní váhou TEM
Stolní váha je již kalibrována a kalibrována a je tedy schválena v obchodním styku, což potvrzuje značka kvality M na etiketě produktu. Toto prvotní cejchování je platné dva roky po uvedení do provozu, ale měli byste jej podle národních předpisů nechat potvrdit autorizovanou osobou. Teprve potom na váhu dostanete nálepku, že je cejchovaná, a prohlášení o shodě, které byste si měli uschovat spolu s váhou.
Digitální stolní váha TEM nabízí dva rozsahy vážení. Hmotnost do 3 kg se měří s maximální odchylkou 1 g, u zboží o hmotnosti do 6 kg může být odchylka maximálně 2 g. Naměřené hodnoty se zobrazují na šestimístném LCD displeji, který je velmi dobře čitelný díky podsvícení a velikosti číslic 28 mm. Pro snadnou manipulaci máte k dispozici funkce tárování a nulování.
Mobilní digitální stolní váha je napájena baterií, ale alternativně můžete použít i síťový provoz. S dobou provozu baterie až 100 hodin má úžasnou výdrž. Stavový indikátor vás upozorní, že se baterie brzy vybije. Plocha pro vážení o rozměrech 25 x 27 cm je vyrobena z ušlechtilé oceli nenáročné na údržbu. Stolní váha je navíc kalibrována a vybavena miskou na vážení, pomocí které můžete velmi pohodlně odvážit i sypké zboží do 3 l. Např. mouku nebo písek. Bezpečnou a vodorovnou polohu zajišťují protiskluzové a výškově nastavitelné nožičky, jakož i zabudovaná vodováha.
Digitální stolní váha je vybavena rozhraním RS-232, přes které ji můžete propojit s počítačem nebo pokladnou. Pro přenos dat jsou k dispozici různé komunikační protokoly jako DIALOG 06, TEM, TISA, NCI a DELTA.

Doplňkové parametry

Kategorie: Digitální váhy
Hmotnostní rozsah: 20 - 6000
Počítání: Ne
Podsvícení: Ano
Provozní teplota: -10 až 40
Rozsah vážení: 20g - 3 kg
Výška číslic: 28, Ano

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: