Stojan na toaletní papír - 2 role - WC štětka

Neohodnoceno
Dostupnost Skladem v distribučním centru
Kód: EM-10040561-ME
864 Kč 714 Kč bez DPH
Stojan na toaletní papír - 2 role - WC štětka
Neohodnoceno
Hledáte kompaktní řešení pro koupelny ve vašem hotelu, které by vám poskytlo toaletní papír bez nutnosti vrtání? Pak si vyberte stojan na toaletní papír od physa! Lze jej pohodlně umístit do koupelny pomocí madla a díky dvěma držákům na toaletní papír nabízí ještě jednu roli navíc. Zejména v malých koupelnách se zásobník na toaletní papír stane skutečným prostorovým zázrakem, který oceníte vy i vaši hosté!
Stojanový držák na WC je vybaven velkým stojanem, takže jej můžete snadno umístit tam, kam potřebujete. Stabilní konstrukce ze dvou trubek drží dva držáky toaletního papíru bezpečně ve výšce, která je pro vaše hosty pohodlně dosažitelná. Funkční a praktický je i držák na WC štětku, který je integrován do stojanu. Díky držáku na toaletní papír budou mít vaši hosté při návštěvě toalety vždy po ruce vše, co potřebují.
Stojan na toaletní papír vás přesvědčí nejen svým atraktivním designem, ale především vysokými hygienickými standardy. Snadno udržovatelné materialy z potažené oceli a plastu lze vyčistit během chvilky. Rukojeť umožňuje snadné přemístění stojanu na toaletní papír během úklidu koupelny. Pro instalaci není nutné vrtání do dlaždic, takže ji můžete provádět obzvláště šetrně. Pro montáž najdete v dodávce kompletní material s klíčem a podrobný návod k montáži.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: