Skládací židle - 180 kg - Royal Catering - plocha pro sezení 40 x 38 cm - bílá

Neohodnoceno
Dostupnost Skladem v distribučním centru
Kód: EM-10012125-ME
1 451 Kč 1 199 Kč bez DPH
Skládací židle - 180 kg - Royal Catering - plocha pro sezení 40 x 38 cm - bílá
Neohodnoceno
  • Skládací
  • Do 180 kg
  • Sedací plocha: 40 x 38 cm
  • Ocel, polyethylen
  • Bílá barva


Více možností sezení se skládací židlí značky Royal Catering

Očekáváte na své akci více návštěvníků, než umožňují standardní kapacity, nebo chcete svým hostům nabídnout místo na sezení v exteriéru? Pak je skládací židle RC-FC_3 značky Royal Catering, odborníků na potřeby pro gastronomii, ideální volbou! Komfortní skládací židle poskytuje místo pro sezení kdykoli a kdekoli. Židle však také najde využití u vás doma na balkóně.

Skládací židle na vás zapůsobí nejen funkčností, ale také vzhledem

Flexibilní skládací židli lze sklopit, aby se ušetřilo místo, a v případě potřeby ji můžete rychle a snadno sestavit. To vám umožní přizpůsobit možnosti sezení počtu návštěvníků a typu akce, aniž byste zbytečně plýtvali prostorem. Díky odolnému materiálu z polyethylenu a oceli lze skládací židli použít stejně dobře pro venkovní akce i pro eventy v interiéru. Díky lehké konstrukci lze židli snadno přepravovat; montáž a demontáž zvládnete v mžiku sekundy.

Ergonomicky tvarovaná skládací židle nabízí vysoký komfort se sedací plochou 40 x 38 cm, kterou vaši hosté ocení i na delších akcích. S nosností 180 kg je židle extrémně robustní a bezpečná. Použité materiály se snadno udržují, takže skládací židle během akce vždy zanechá skvělý dojem. Se skládací židli budete připraveni na každý nával návštěvníků a venkovní catering bude mnohem pohodlnější.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: