Skládací stůl - 1 830 x 750 x 740 mm - Royal Catering - 150 kg - interiér/exteriér - Černá

Neohodnoceno
Dostupnost Skladem v distribučním centru
Kód: EM-10012097-ME
1 330 Kč 1 099 Kč bez DPH
Skládací stůl - 1 830 x 750 x 740 mm - Royal Catering - 150 kg - interiér/exteriér - Černá
Neohodnoceno
  • Skládací
  • 1 830 x 750 x 740 mm
  • Nosnost: 150 kg
  • Ocel, polyethylen
  • Barva: černá


Flexibilní, odolný vůči povětrnostním vlivům a robustní – prostorný skládací stůl pro vydařené oslavy!

Ať už jde o zahradní slavnost, stánek na bleším trhu nebo svatbu uvnitř i venku: Skládací stůl RC-FT_3 ze sortimentu potřeb pro gastronomii značky Royal Catering lze rychle sestavit a nabízí dostatek prostoru pro servírování pokrmů, prezentaci nebo oslavu. S nosností 150 kg unese skládací stůl jak těžké servírovací tácy a nádoby, tak i oslavujicí hosty. Po použití jej lze rychle vyčistit, snadno sklopit a uložit, abyste ušetřili místo až do dalšího večírku.

Skládací stůl, který spojuje protiklady: lehký a stabilní; prostorný a prostorově úsporný

Velký skládací stůl s rozměry 1 830 x 750 x 740 mm nabízí jak velkorysou plochu, tak ideální výšku pro stolování nebo prezentaci jídla. Stůl lze snadno a rychle složit, což zajišťuje snadnou přepravu i skladování s úsporou místa. Díky své nízké hmotnosti je skládací stůl ideální také pro mobilní použití při stravování na akcích.

Deska skládacího stolu je vyrobena ze speciálního polyethylenu, který je extrémně stabilní a vyznačuje se vysokou odolností vůči kyselinám, zásadám a chemikáliím. Obzvláště hladká povrchová struktura tohoto plastu zajišťuje rychlé čištění. Samotný rám je vyroben z vysoce kvalitní oceli, což umožňuje nosnost až 150 kg. V neposlední řadě velký skládací stůl zaujme elegantním nadčasovým designem, který lze barevně přizpůsobit událostem pomocí ubrusů nebo přehozů.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: