Skládací barový stůl - O 800 x 1 100 mm - Royal Catering - 100 kg - interiér/exteriér - Bílá

Neohodnoceno
Dostupnost Skladem v distribučním centru
Kód: EM-10012101-ME
1 716 Kč 1 418 Kč bez DPH
Skládací barový stůl - O 800 x 1 100 mm - Royal Catering - 100 kg - interiér/exteriér - Bílá
Neohodnoceno
  • Skládací
  • Deska stolu: Ø 80 cm
  • Výška: 110 cm
  • Ocel, polyethylen
  • Barva: Bílá


Flexibilní, odolný vůči povětrnostním vlivům a robustní – prostorný skládací barový stůl pro vydařené oslavy!

Ať už jde o zahradní slavnost, narozeninovou oslavu nebo svatbu uvnitř či venku: Skládací barový stůl RC-FT_6 ze sortimentu potřeb pro gastronomii značky Royal Catering lze rychle sestavit a nabízí dostatek prostoru pro příjemné chvíle v kruhu přátel. Po použití jej lze rychle vyčistit, snadno sklopit a uložit, abyste ušetřili místo až do dalšího večírku.

Zábava s přáteli u skládacího barového stolku

Skládací barový stůl s rozměry Ø 800 x 1 100 mm pro drinky či snacky nabízí dostatek prostoru pro čtyři osoby. Stůl lze snadno a rychle složit, což zajišťuje snadnou přepravu i skladování s úsporou místa. Díky své nízké hmotnosti je skládací stůl ideální také pro mobilní použití při cateringu na akcích.

Deska skládacího barového stolu je vyrobena ze speciálního polyethylenu, který je extrémně stabilní a vyznačuje se vysokou odolností vůči kyselinám, zásadám a chemikáliím. Obzvláště hladká povrchová struktura tohoto plastu zajišťuje rychlé čištění. Samotný rám je vyroben z vysoce kvalitní oceli, což umožňuje nosnost až 100 kg. V neposlední řadě velký skládací stůl zaujme elegantním nadčasovým designem, který lze barevně přizpůsobit událostem pomocí ubrusů nebo přehozů.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: