Regál chromovaný 35x90x137 cm

Neohodnoceno
Dostupnost Skladem v distribučním centru
Kód: EM-10011228-ME
1 655 Kč 1 368 Kč bez DPH
Regál chromovaný 35x90x137 cm
Neohodnoceno

Uchovávejte své kuchyňské nádobí, přístroje, zásoby potravin nebo koření přehledně uklizené v regálu. Čtyři police o rozměrech 35 x 90 cm nabízí velký úložný prostor. Každou z těchto čtyř polic můžete zatížit až 30 kg, takže celá konstrukce má celkovou nosnost 120 kg. Kromě toho jsou police výškově nastavitelné, takže si regál můžete uzpůsobit přesně tak, jak potřebujete. Navíc je možné použít i tři nebo čtyři police. Výsledkem mohou být i dva malé regály. Díky otevřené konstrukci jsou police snadno přístupné, takže vždy dosáhnete na požadované předměty.

Tento kovový regál s drátěnými policemi je charakteristický svou vysokou stabilitou. Stabilita tohoto zasouvacího regálu není o nic menší než u běžných šroubových spojů, ale nosnost má dokonce vyšší. Rám se skládá ze čtyř tyčí o výšce 137 cm. Díky nastavitelným nohám tento regál stojí stabilně i na nerovných podlahách a nekymácí se.

Tyto otevřené regály můžete použít jako jeden samostatný regál anebo v krátké době smontovat do komplexního regálového systému. Montážní díly, které jsou součástí dodávky, umožňují snadnou montáž regálu. Tento bezšroubový regál je velmi stabilní a odolný bez toho, aniž byste ho museli připevňovat ke zdi.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: