Ponorný tyčový mixér GASTRO 500 W

Neohodnoceno
Dostupnost Skladem v distribučním centru
Kód: EM-1395-ME
9 559 Kč 7 900 Kč bez DPH
Ponorný tyčový mixér GASTRO 500 W
Neohodnoceno
  • Výkon: 500 W
  • Max. počet otáček: 16.000 ot./min.
  • Ochrana proti stříkání
  • Materiál mixovací tyče: ušlechtilá ocel
  • Délka tyče: 400 mm

Ponorný ruční, tyčový mixér GASTRO s výkonem 500 W je vhodný pro přípravu mnoha jídel a doplňků jako jsou polévky, krémy, omáčky, saláty, těsta, bramborová kaše, ovocné / zeleninové koktejly...

Dlouhá nerezová tyč i nože jsou opatřeny ostrými noži, které při otáčkách 16 000/ min. rozmixují surovinu na jemnou kaši a ochranný kryt nožů o Ø: 84 mm zároveň při tak velkých otáčkách zabraňuje stříkání.

Na rukojeti se nachází nastavovací a bezpečnostní tlačítko, které se tak dá snadno používat.

S nastavovacím tlačítkem je udržována rychlost tyčového mixéru, takže se můžete plně soustředit na sekání a mixování ingrediencí. Můžete také zpracovat velké množství potravin během delší doby. Bezpečnostní tlačítko zabraňuje nechtěnému zapnutí mixéru, jehož tyč je opatřena velmi ostrou čepelí z nerezové oceli.

Mixér je vyroben kvalitních pevných, odolných plastů v kombinaci s ušlechtilou ocelí. Vyniká robustní pevnou konstrukcí, vysokým výkonem i otáčkami a spolehlivostí. Ergonomická rukojeť tyčového mixéru padne během přípravy pohodlně do ruky. Přístroj je snadno ovladatelný a sestavitelný. Pomocí speciálního tlačítka se přístroj zajistí pojistkou. Tlačítko zámku umožňuje nepřetržitý provoz, aniž by se musel neustále tlačit spínač. Mixér je vybaven dlouhým přívodním kabelem - 2,2 m.

Tyč se dá snadno šroubovitě rozpojit  umýt a uložit.

K tyčovému mixéru gastro se dají dokoupit i další mixovací  tyče různých délek od 250 mm do 500 mm . K dokoupení je i šlehací metla přímo k tomuto typu tyčového mixéru. 

 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Ponorné tyčové mixéry
Hmotnost kg: 3,3
Materiál: Ušlechtilá ocel/ plast
Otáčkyot/min: 16 000/ min.
PrepavniRozměry: 55,50 x 11,30 x 29,00 cm
Přepravní hmotnost: 3,9 kg
Napětí: 230 V
RozměryDSV: 17,00 x 9,00 x 75,00 cm
PV: 500 W
delka_kbl: 2,2 m
delka-nasady: tyče - 40 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: