Obchodní bílá váha 100 kg / 10 g s LCD

Neohodnoceno
Dostupnost Skladem v distribučním centru
Kód: EM-3111-ME
2 478 Kč 2 048 Kč bez DPH
Obchodní bílá váha 100 kg / 10 g s LCD
Neohodnoceno

Obchodní váha Steinberg Systems je kompaktní zařízení, které je ideální jak pro stacionární, tak i mobilní použití. Použité materiály z nerezové oceli a precizní provedení zajišťují spolehlivost a dlouhou životnost váhy.

Obchodní váha Steinberg Systems se vyznačuje velkým rozsahem vážení, díky čemuž může být používána v různých obchodních objektech. Přesnost měření je 10 g, což umožňuje přesné a velmi precizní vážení zboží.

Velká vážicí plocha vyrobená z vysocekvalitní ušlechtilé oceli je pokryta vrstvou se strukturou dřeva. Vážicí plocha se vyznačuje velkými rozměry a použití oceli při výrobě umožňuje umožňuje její rychlé a snadné čištění.

Pro komfort uživatele je stojan cenové váhy umístěn na vhodné výšce, což umožňuje snadno zjistit hodnoty vážení a ovládat zařízení. Na obou stranách stojanu se nachází velký a čitelný displej, který zároveň zobrazuje hodnoty vážení, cenu za kilogram a celkovou cenu.

Na straně obsluhy se nachází ovládací panel s velkými funkčními tlačítky. Ty umožňují intuitivní ovládání menu a vždy poskytují přesné výsledky výpočtů, což usnadňuje kalkulace. Díky podsvícení můžete přečíst naměřené hodnoty i za nepříznivých světelných podmínek.

 

Cenová váha Steinberg Systems SBS-PW-100/10 má řadu užitečných funkcí usnadňujících proces vážení. K nejdůležitějším patří: ukládání dat, tárování, vynulování a změna vážicí jednotky. Pro komfort a bezpečnost použití je váha vybavena funkcí přetížení, která informuje o překročení rozsahu vážení.

Sada obchodní váhy Steinberg Systems obsahuje napájecí kabel baterii, což umožňuje používat zařízení bez připojení k elektrické síti.

Obchodní váha Steinberg Systems byla vyrobena podle německých norem kvality. 

 

Vlastnosti:

  • Kompaktní charakter váhy usnadňující její používání v různých obchodních podmínkách
  • Použití ušlechtilé oceli zvyšující odolnost zařízení proti mechanickému poškození a proti velkému zatížení
  • Velká vážicí plocha umožňující vážení značného množství zboží ve stejnou dobu
  • Intuitivní menu a pomocné funkce usnadňující ovládání a zajištující přesnost vážení zboží
  • Čitelné, podsvícené displeje umístěné na obou stranách stojanu usnadňující zjistit hodnoty vážení jak operátorem, tak i zákazníkem

Váha není cejchovaná

Doplňkové parametry

Kategorie: Obchodní váhy
Materiál: Nerezová ocel
PrepavniRozměry: 53 x 36 x 17,50 cm
RozměryDSV: 35 x 35 x 47 cm
Váha: 5,90 kg
Váha balení: 7 kg
Přesnost vážení: 0,01 kg
displej: LCD
Napájení: baterie
maximalni_zatizeni: 100 kg
vazici_jednotky: kg, lb
Provozní teplota: 0 až 40 °C
vazici: 300 x 350 mm
skladovaci_teplota: od -25 do 50 ° C
pamet_zbozi: 7

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: