Nástěnná police - skládací - tyčový design - 60 x 30 cm - 40 kg - ušlechtilá ocel

Neohodnoceno
Dostupnost Skladem v distribučním centru
Kód: EM-10011732-ME
1 716 Kč 1 418 Kč bez DPH
Nástěnná police - skládací - tyčový design - 60 x 30 cm - 40 kg - ušlechtilá ocel
Neohodnoceno

Přednosti produktu

  • Rozměry: 60 x 30 cm
  • Nosnost: 40 kg
  • Tyčový design
  • Montáž na stěnu
  • Ušlechtilá ocel


Skládací nástěnná police pro každou kuchyň – snadná instalace a dostatek prostoru!

Nástěnná police RC- TFWH60X30 značky Royal Catering, odborníka na vysoce kvalitní vybavení pro gastronomii, je dokonalým řešením pro přehledné a prostorově úsporné skladování velkých kuchyňských potřeb. Nástěnná police z ušlechtilé oceli zaujme snadnou instalací a údržbou. Kombinuje moderní design s optimální funkčností a zajišťuje čistotu a pořádek v každé profesionální restauraci.

Flexibilní nástěnné police značky Royal Catering ze sortimentu nábytku z ušlechtilé oceli

Prostorná kuchyňská police z ušlechtilé oceli má velkou úložnou plochu z tyčí o rozměrech 60 x 30 cm a zaručuje spoustu prostoru: ať už v hotelu, restauraci nebo ve vaší kuchyni. Nástěnná police z ušlechtilé oceli unese zatížení až 40 kg a unese i kuchyňské spotřebiče, jako je mikrovlnná trouba. Police z tyčí se navíc osvědčila jako velmi praktická, pokud chcete v kuchyni pověsit lžíce nebo pánve na vaření. Díky otevřené konstrukci je skladované zboží snadno přístupné ze všech stran.

Police stříbrné barvy je držena dvěma robustními konzolami, které lze namontovat obratem ruky. Velké plus: Pokud polici nepotřebujete, jednoduše ji sklopte a užijte si ještě větší volnost pohybu při každodenní práci!

Skládací nástěnná police je kompletně vyrobena z odolné ušlechtilé oceli. Jedná se o kvalitní materiál, který má dlouhou životnost, je odolný vůči korozi a snadno se čistí. Proto se hodí především do kuchyní a zařízení veřejného stravování.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: