Nářezový stroj na uzeniny a sýry 300 mn

Neohodnoceno
Dostupnost Skladem v distribučním centru
Kód: YT-YG-03130-TY
21 124 Kč 17 458 Kč bez DPH
Nářezový stroj na uzeniny a sýry 300 mn
Neohodnoceno

Kráječ na uzeniny a sýry. Základna je vyrobena z vysoce kvalitní slitiny hliníku s lakovaným šedým povrchem, velmi snadno se čistí a udržuje v čistotě. Další výhodou kráječe  je odnímatelný podavač, který lze rychle odšroubovat, což výrazně usnadňuje přístup do těžko přístupných zákoutí a usnadňuje jejich čištění od zbytků řezaných produktů.

 Díky plynulému nastavení tloušťky řezu je možné krájet plátky o tloušťce 0,2 až 15 mm. Vzduchem chlazený výkonný motor zabraňuje přetížení stroje a zaručuje jeho dlouhou životnost.

  • Je určen pro profesionální uživatele. Doporučuje se zejména pro:
  • stravovací zařízení
  • restaurace
  • obchod s potravinami
  • cateringové společnosti

Podavač instalovaný na vedení s ložisky funguje velmi lehce a hladce, což výrazně snižuje námahu při řezání. Řezací mechanismus, tj. podavač a kotouč, jsou navíc umístěny diagonálně. Tímto způsobem jsou krájené výrobky přitlačovány na kotouč gravitací, čímž se snižuje potřebná síla. Vestavěné poloautomatický brusič Vám umožní rychle naostřit řezací kotouč, aniž byste jej museli demontovat.

Zvláštní pozornost byla věnována také otázce bezpečnosti. Spínač odolný proti stříkající vodě chrání před úrazem elektrickým proudem během provozu a čištění zařízení. Kromě toho se k ochraně řezného kotouče používá kryt, který minimalizuje riziko zranění. Kromě toho má vozík speciální průhledný kryt, který chrání před náhodným vložením ruky do oblasti řezu. Stabilitu zařízení během provozu zajišťují speciální protiskluzové nožičky.

Technická data
Napájení 230 V / 50 Hz
Výkon 250 W
Průměr kotouče 300 mm
Materiál slitina hliníku a hořčíku (Al-Mg)
Rozměry 530 x 450 x 450 mm

Logistické údaje

GTIN (EAN): 5906083005244
Jednotka: ks
Karton: 1
Hmotnost: 27,00 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: