Náhradní nůž pro nářezový stroj - 250 mm

Neohodnoceno
Dostupnost Skladem v distribučním centru
Kód: EM-1271-ME
3 122 Kč 2 580 Kč bez DPH
Náhradní nůž pro nářezový stroj - 250 mm
Neohodnoceno
  • Materiál - teflon
  • Síla kotouče 1,7 cm
  • Váha 1,5 kg
  • Odolný ostrý nůž díky teflonovému potahu
  • Přesné krájení sýru na rovné plátky díky ostrým hladkým hranám
  • Možnost používat s různými elektrickými kráječi díky kotouči o průměru 25 cm
  • Snadná se výměńuje i čištění -pomocí 3 imbusových šroubů se demontuje

Teflonový potah nožů pro kráječe je ideální pro kontakt s produkty jako sýr, např. gouda či máslový. Hladké hrany snadno přechází přes produkt bez ohledu na jeho měkkost. Teflon chrání kotouč, díky čemuž zůstává déle ostrý. Nůž  můžete také použít na krájení šunky a jiných uzenin.

Průměr kotouče je 250 mm. Nabízený model je kompatibilní s elektrickými kráječi na uzeniny . Díky standardnímu průměru může být teflonový nůž používán i pro kráječe jiných značek.

Výměnný teflonový nůž je vybaven otvory na 3 šrouby. Jeho montáž a demontáž jsou velmi jednoduché a rychlé. Šrouby odšroubujte standardním nástrojem (imbusovým klíčem). Díky tomuto řešení můžete kotouče pro kráječe vyměnit, demontovat nebo i umýt např. pod tekoucí vodou.

Teflonový nůž pro kráječe je univerzální gastronomický výrobek, který zajišťuje přesné krájení sýru či masa. Díky teflonovému potahu je nůž odolný a ostré hrany umožňují získat rovné, hladké plátky. Výměnný kotouč je ideální pro zařízení  o průměru  300 mn – lze jej také používat s elektrickými kráječi jiných značek. Díky široké oblasti použití může být nabízený model nože používán ve velkých a malých gastroprovozech, cateringových firmác, v obchodu apod.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: