Lis na hamburgery PROFI tvarovací stroj na hamburgery - 130 mm

Neohodnoceno
Dostupnost Skladem v distribučním centru
Kód: EM-1162-ME
3 751 Kč 3 100 Kč bez DPH
Lis na hamburgery PROFI tvarovací stroj na hamburgery - 130 mm
Neohodnoceno

Tvarovací stroj na hamburgery RCHM-130  je nepostradatelné zařízení v každém gastro provozu. V mrknutí oka umožňuje připravit hamburgery z mletého masa, ryb nebo zeleniny, což usnadňuje proces přípravy nejrůznějších druhů hamburgerů.

Kryt je vyroben z hliníku,  pracovní nádrž a držák folie z vysoce kvalitní nerez oceli. Veškeré součásti jsou snadno přístupné, a proto se snadno čistí. Čtyři protiskluzové gumové nohy na spodní straně zajišťují pevnost a stabilitu.

Ovládání tvarovacího stroje na hamburgery je velmi jednoduché a rychlé. Po naplnění nádrže vybraným masem tvoří zařízení kompaktní, okrouhlé hamburgery. Díky precizní formě při stejném naplnění získáváte vždy perfektní a stejné hamburgery o průměru 100 mm. Zařízení se ovládá ručně pomocí jednoduchého pákového mechanismu. Zvednutím hlavní páky se zvedá lis z nádrže, aby bylo možno naplnit nádrž. Uvolnění páky způsobí spuštění lisu tak, aby tvaroval masovou hmotu. Jednoduché odstranění hamburgerů umožňuje opětovné zvednutí páky. Další boční páka umožňuje snížení formovacího plechu na dno nádrže, což brání vytáhnutí.

Pro vytváření hamburgerů se používají papírové disky o průměru 130 mm. Díky speciálnímu zásobníku jsou disky uloženy a umístěny tak, byl umožněn rychlý a účinný provoz. Díky těmto diskům maso nepřijde do přímého kontaktu s rukama, což je velmi hygienické. Součástí balení jsou také malé papírové disky. 

 

Příslušenství: : NÁHRADNÍ PAPÍROVÉ DISKY - 130 mm

 

Vlastnosti:

  • Profesionální gastro zařízení
  • Důkladně vyrovnané a optimálně tvarované hamburgery
  • Průměr hamburgeru: 13 cm
  • Ideální pro vytváření tradičních hamburgerů, a také rybích či zeleninových
  • Pracovní nádrž z NEREZ  oceli
  • Váha 5,6 kg
  • Rozměr d/š/v 21 x 29 x 27,5 cm
  • Obsahuje 500 prokládacích listů

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: