Kovový regál - 89,5 x 34,5 x 149,5 cm - 121 kg - Royal Catering

Neohodnoceno
Dostupnost Skladem v distribučním centru
Kód: EM-10012535-ME
1 539 Kč 1 272 Kč bez DPH
Kovový regál - 89,5 x 34,5 x 149,5 cm - 121 kg - Royal Catering
Neohodnoceno
Kovový regál ze sortimentu potřeb pro gastronomii výrobce Royal Catering, jenž byl navržen pro komerční, průmyslové i soukromé použití, nejen poskytuje dostatek úložného prostoru, ale vyniká také mimořádně dlouhou životností. Zajišťuje pořádek a prostor v kuchyních hotelů a restaurací, v kancelářích, v domácnostech nebo obchodních prostorách.
Prostorný kovový regál disponuje čtyřmi policemi o rozměrech 895 x 345 mm, a poskytuje tak dostatek úložného prostoru. Středová police je vyrobena z 18 mm silné MDF desky a je ideální pro skladování elektrických spotřebičů. Další tři police jsou vyrobeny z pevné mřížky a lze je flexibilně zasouvat v krocích po 1" (2,54 cm). Na tyč s 6 háčky můžete zavěsit nejen kuchyňské náčiní, jako hrnce, pánve a naběračky, ale také klíče a oblečení. Celkem regál unese až 121 kg. Díky otevřené konstrukci kovového regálu máte k věcem přístup ze všech stran.
Stabilita tohoto zásuvného regálu není o nic menší než u běžných šroubovaných regálů, ale nosnost má dokonce vyšší. Rám se skládá ze čtyř kulatých tyčí a dosahuje výšky 149,5 cm. Montážní díly, které jsou součástí dodávky, umožňují snadnou montáž – nepotřebujete žádné další nástroje. Promyšlený design a výškově nastavitelné nožičky zajišťují vždy stabilní postoj bez nutnosti připevnění regálu ke stěně.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: