Jeřábová váha stříbrná - 5 t / 2 kg

Neohodnoceno
Dostupnost Skladem v distribučním centru
Kód: EM-3102-ME
8 567 Kč 7 080 Kč bez DPH
Jeřábová váha stříbrná - 5 t / 2 kg
Neohodnoceno

Jeřábová váha SBS-KW-5000 stříbrná Steinberg Systems je navržena pro použití ve stacionárním a mobilním obchodu. Váha je určena zejména pro každodenní použití. Vyznačuje se vysokou váživostí a odolností. Jeřábová váha SBS-KW-5000 je vyrobena z vysoce odolného tlakově litého hliníku.

Pomocí jeřábové váhy SBS-KW-5000 můžete zvážit až 5000 kilogramů při vynikající přesnosti 1 kilogram. To znamená, že je váha ideálním řešením pro každodenní použití na staveništi nebo v obchodu. Přesnost při zachování širokého rozsahu vážení umožňuje zvážit celý sortiment výrobků pomocí jednoho zařízení.Celková hmotnost váhy je pouhých 11 kilogramů, což je dokonalým příkladem správného poměru výkonu a rozměrů v této cenové kategorii.

Nejcharakterističtější vlastností jeřábové váhy SBS-KW-5000 je široká možnost jejího použití. Váha má samozřejmě všechna tlačítka nezbytná pro rychlé a snadné použití, což je zárukou nepřetržitého spolehlivého provozu.

Ale opravdu vynikající vlastností jsou nespočetné možnosti nastavení jeřábové váhy SBS-KW-3000. Ovládání je intuitivní a potěší každého kutila, stavebního dělníka či správce skladu. Je možné definovat mnoho uživatelských nastavení, aby váha byla vždy ideálně přizpůsobena potřebám uživatele. Důležité je také snadné  menu váhy SBS-KW-5000.

LED displej s vysokým rozlišením zajišťuje ideální zobrazení všech vážení. Moderní LED technologie má za to, že je čtení výsledků velmi snadné i při náročných podmínkách a umožňuje používání váhy v různém prostředí.

 

Váha není cejchovaná

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: