Jeřábová váha - 300 kg - voděodolná

Neohodnoceno
Dostupnost Skladem v distribučním centru
Kód: EM-3106-ME
5 174 Kč 4 276 Kč bez DPH
Jeřábová váha - 300 kg - voděodolná
Neohodnoceno

Nejkvalitnější profesionální závěsná váha SBS-KW-300KE WR odolná proti vodě společnosti Steinberg Systems s krytem se stupněm ochrany IP65.

Závěsná váha SBS-KW-300KE WR odolná proti vodě společnosti Steinberg Systems je navržena zejména pro venkovní použití a je vybavena krytem se stupněm ochrany IP65. Váha je určena zejména pro každodenní použití. Vyznačuje se vysokou váživostí a odolností. Závěsná váha SBS-KW-300KE WR je vyrobena z vysoce odolné oceli.

Závěsná váha SBS-KW-300KE WR má stabilní kryt odolný proti vodě se stupněm ochrany IP65. Tlačítko On/Off je vybaveno vrstvou, která zabraňuje pronikání vody do vnitřní části profesionální závěsné váhy. Napájecí zásuvka je utěsněna gumovou zátkou, která chrání proti vlhkosti. To se vztahuje na všechny funkce stupňů ochrany krytu 1-5 v oblasti ochrany proti vodě a vlhkosti, jako mj. déšť z různých směrů, postříkání ze všech stran nebo ochrana proti proudu vody (z trysky) z jakéhokoliv směru. Kromě toho díky své konstrukci a stupni ochrany krytu 6 je profesionální závěsná váha plně odolná proti prachu, což zajišťuje dokonalou ochranu proti dotyku a vniknutí cizích těles, proti pronikání prachu do vnitřní části krytu a proti usazování prachu uvnitř zařízení. To vše zajišťuje, že je profesionální závěsná váha SBS-KW-300KE WR společnosti Steinberg Systems ideální pro venkovní použití.

Stupeň ochrany krytu IP65 

Pro použití v profesionálním pracovním prostředí jsou stanoveny stupně ochrany. Ty obsahují informace, které Vám ukazují, za jakých podmínek je možné správně zařízení používat a proti kterým provozním faktorům (prach, vlhkost apod.) je zařízení odolné. Stupně ochrany krytu jsou uváděny jako IP kód.


Kód IP se skládá ze 2 čísel, které představují jednotlivé stupně ochrany a jsou rozděleny do dvou typů: první číslo „6” znamená stupeň ochrany proti dotyku a vniknutí cizích těles, druhé číslo „5” znamená stupeň ochrany proti vodě a vlhkosti.

Pomocí závěsné váhy SBS-KW-300KE WR můžete zvážit až 300 kilogramů při vynikající přesnosti na 50 gramů. To znamená, že je váha ideální řešení pro každodenní použití na staveništi nebo v obchodu. Přesnost při zachování širokého rozsahu vážení umožňuje zvážit celý sortiment výrobků pomocí jednoho zařízení.

Závěsná váha SBS-KW-300KE WR překvapuje především kompaktní konstrukcí. Společnost Steinberg Systems ideálně zajišťuje, že je váha kompaktní a současně solidní i vysoce odolná. Nízká celková hmotnost váhy je dokonalým příkladem správného poměru výkonu a rozměrů v této cenové kategorii.

Nejcharakterističtější vlastností závěsné váhy SBS-KW-300KE WR je široká možnost jejího použití. Váha má samozřejmě všechna tlačítka nezbytná pro rychlé a snadné použití, což je zárukou nepřetržitého spolehlivého provozu.

Zvláštní vlastností závěsné váhy SBS-KW-300 KE WR jsou nespočetné možnosti jejího nastavení. Ovládání je intuitivní a potěší každého kutila, stavebního dělníka či správce skladu. Je možno definovat mnoho uživatelských nastavení, aby váha byla vždy ideálně přizpůsobena potřebám uživatele. Důležité je také menu váhy SBS-KW-300KE WR – snadné a intuitivní.

Závěsná váha SBS-KW-300KE WR je chráněna extrémně stabilním krytem, který vždy zajišťuje maximální bezpečnost a ideálně chrání proti vnějším vlivům a nárazům. Přitom se váha vyznačuje klasickým univerzálním designem, který klade důraz především na funkčnost, což zaručuje, že je závěsná váha SBS-KW-300KE WR vždy uživatelsky přívětivá.

LED displej s vysokým rozlišením zajišťuje ideální pohled na všechna vážení. Moderní LED technologie umožňuje, že je čtení výsledků velmi snadné i v náročných podmínkách a umožňuje používání váhy v různém prostředí.

Stejně jako všechny váhy společnosti Steinberg Systems se také závěsná váha SBS-KW-300KE WR vyznačuje vysokou přesností v kombinaci s moderním designem a vysokou odolností. Bez ohledu na to, zda je váha používána v obchodu, dílně či přepravní firmě, přesvědčí každého svou spolehlivostí.

Společnost Steinberg Systems Vám nabízí přesné, nejkvalitnější váhy rozmanitých konstrukcí a různými funkcemi. Při jejich výrobě je důraz kladen na používané materiály, které jsou kontrolovány s ohledem na odolnost a kvalitu. Díky této kontrole materiálů a preciznímu provedení zařízení mohou uživatelé zakoupený výrobek spolehlivě používat po dlouhou dobu. Všechna zařízení jsou vyrobena podle přísných německých norem a běžná kontrola výrobního procesu zaručuje jejich dlouhou životnost.

FUNKCE

  • Kryt odolný proti vodě
  • Stupeň ochrany krytu IP65
  • Maximální zatížení 300 kg
  • Přesnost vážení 50 g
  • Velký LED displej
  • Maximální bezpečnost: bezpečnostní skoba a bezpečnostní otočný hák z ušlechtilé oceli
  • Nejvyšší spolehlivost: nejmodernější technologie, nejkvalitnější integrované obvody pro vysoký výkon a dlouhou stabilitu.
  • Velmi snadné ovládání: jen 3 tlačítka na displeji slouží k nastavení všech funkcí
  • S dálkovým ovládačem
  • Solidní konstrukce

Váha není cejchovaná

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: