Jeřábová váha - 300 kg / 100 g

Neohodnoceno
Dostupnost Skladem v distribučním centru
Kód: EM-3115-ME
2 206 Kč 1 823 Kč bez DPH
Jeřábová váha - 300 kg / 100 g
Neohodnoceno

Závěsná jeřábová váha Steinberg Systems SBS-KW-300/100 je široce používána při průmyslových pracích, které vyžadují vážení zboží o velkých rozměrech. S ohledem na tuto záležitost byly k výrobě váhy použity nejkvalitnější materiály, které ji chrání před zatížením a zajišťují pevnost použití.

To digitální váha je snadno ovladatelná, a její přesnost je 0,1 kg. Toto umožňuje přesně stanovit hodnotu zatížení na výtazích. Společnost Steinberg System kladla při navrhování závěsné váhy důraz na vážení zboží o velkých rozměrech, a proto je maximální zatížení váhy 300 kg.

Závěsná váha je vybavena velkým LCD displejem, který zobrazuje čitelné, téměř 2 centimetrové číslice. Pro komfort použití má displej modul integrovaného podsvícení, díky čemuž je výsledek vážení čitelnější bez ohledu na světelné podmínky prostředí. Velkou výhodou displeje je také funkce umožnující šetření energie. Režim spánku a automatické vypínání řešení šetřící energii a prodlužují životnost používaných baterií.

Kvůli náročným podmínkám používání má závěsná váha pevný hliníkový kryt. Ten chrání výrobek proti mechanickému poškození a povětrnostním vlivům. Karabina a hák jsou vystaveny velkému zatížení, a proto jsou vyrobeny z hliníku a oceli. Jedná se o pevný materiál odolný proti korozi, díky němuž je možné venkovní použití.

Ovládání váhy je snadné a intuitivní. Snadné použití umožňující funkce ukládání dat, tárování a vynulování. Kromě toho je zařízení vybaveno funkcí výběru jednotky hmotnosti, což zajišťuje možnost měnit kilogramy na libry a opačně.

 Závěsná váha SBS-KW-300/100 je prodávána již jako kalibrovaná a je připravena k použití ihned po nákupu.

FUNKCE

  • Ocelový hák zajišťující pevnost a odolnost vůči zatížení
  • Kryt z pevného hliníku chránící váhu proti nárazům a vnějším vlivům
  • Velký čitelný displej umožňující zjistit hodnoty vážení i za náročných podmínek
  • Doplňkové režimy displeje umožňující šetření energie
  • Široký rozsah vážení umožňující vážení velmi těžkých předmětů

Váha není cejchovaná

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: