Fritéza 2 x 4 l - dvojitý koš

Neohodnoceno
Dostupnost Skladem (>5 ks)
Kód: MX-09300411-XM
4 857 Kč –7 % 4 471 Kč 3 695 Kč bez DPH
Fritéza 2 x 4 l - dvojitý koš
Neohodnoceno
195903 friteza 2 x 4 l dvojity kos
4 857 Kč –7 %

 Popis Fritéza 2 x 4 l

S touto dvojitou fritézou bude zákazník králem, protože díky velké kapacitě není třeba čekat. Díky dvěma 4litrovým košům můžete připravit dvakrát více produktů najednou. Tento stolní model je vhodný do každé profesionální gastronomické kuchyně a lze jej umístit na pracovní desku nebo na stůl. Můžete rychle usmažit až dvakrát více 1kg porcí hranolek nebo jiného chutného občerstvení. Díky uživatelsky přívětivému termostatu můžete nastavit teplotu pro každou fritézu zvlášť. To je ideální, když chcete v jedné fritéze připravovat hranolky a v druhé občerstvení, které vyžaduje jinou teplotu. Teploty se pohybují v rozmezí od 0 °C do 185 °C. Fritéza má také světelný indikátor, který ukazuje, kdy je olej zahřátý na správnou teplotu a je připraven k použití.
Kvalita a bezpečnost

Ačkoli je kvalitní fritéza přínosem v každém stravovacím zařízení, i zde se myslelo na bezpečnost. Tato fritéza má dvě odnímatelná víka, která zabraňují rozstřiku oleje. Všechny rukojeti jsou tepelně odolné a spotřebič je vybaven ochranou proti přetížení. Aby se fritéza během používání neposouvala, zůstává stabilní díky gumovým nožičkám. Olej také zůstává déle čerstvý díky zabudované chladicí zóně. Topné těleso je umístěno těsně nad dnem fritézy, takže olej mezi tělesem a dnem zůstává o něco chladnější. To má tu výhodu, že se drobky méně rychle připalují a olej déle vydrží.
Odnímatelné části

Tato profesionální fritéza se také snadno čistí díky nerezovému tělu, fritovacím košům, víkům a mřížkám. Zaoblené rohy zajišťují, že se v nich nezachytávají nečistoty. Zbytky tuku a oleje lze odstranit namočením odnímatelných částí do teplé vody s trochou mýdla. Poté vše očistěte kartáčem a díly osušte měkkým hadříkem. Vnější část fritézy otřete vlhkým hadříkem.

Fritéza Deluxe s dvojitou nádrží
Velmi pěkná povrchová úprava
Kompletně vyrobeno z nerezové oceli
Se studenou zónou
Nastavitelné termostaty: 0 °C až 190 °C
Chráněná topná tělesa
Ochrana proti přetížení
Odnímatelná víka
Odnímatelné nádrže
Stojany na čtyřech gumových nožičkách
Snadno se čistí
Čistá hmotnost: 10,16 kg
Rozměry koše: Šířka 16 x hloubka 22 x výška 12,5 cm
Rozměry stroje: Š50 x D38 x V31cm
Minimální objem oleje: 2 x 3,5 l
Maximální objem oleje: 2 x 4,5 l
Kapacita hranolek: 2 x 1kg
Napájení: 230V / 50Hz / 1fáze 2 x 2500W

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Elektrické fritézy
Záruka: 24 měsíců
Hmotnost: 12 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: