Čokoládová fontána 3 patra - 2 kg

Neohodnoceno
Dostupnost Skladem v distribučním centru
Kód: EM-1558-ME
3 543 Kč 2 928 Kč bez DPH
Čokoládová fontána 3 patra - 2 kg
Neohodnoceno

Lahůdky ponořené v rozpuštěné čokoládě jako jsou ovocné špízy, banány nebo vafle jsou jako dezert velmi oblíbené zejména v bufetech a cateringových akcích. S čokoládovou fontánou RC-65W získáte optimální zařízení pro přípravu tohoto sladkého pokušení.

Kvalitní čokoládová fontána poskytuje svým hostům čerstvě rozpuštěnou čokoládu, ve které mohou být ponořené nejrůznější lahůdky dle Vašich představ. Namáčet můžete např. jahody, kiwi, kousky ananasu a banánu, marshmallow,  také zmrzlina a pečivo, s čokoládovou polevou chutnají ještě lépe.

Přitom není vůbec důležité, zda máte raději tmavou nebo bílou čokoládu. Stačí jen zvolit tu pravou pro danou chvíli a čokoládová fontána jí spolehlivě připraví až 2 kg oblíbených sladkostí na jedno naplnění.

Zařízení má dva oddělené spínače, z nichž jeden zajišťuje ohřev čokolády, zatímco druhý aktivuje průtok čokolády přes tři patra. Funkce fontány se provádí pomocí míchací spirály, která je umístěna uvnitř patrové věže. Otáčením je tekutá čokoláda odváděna směrem nahoru a pak může stékat po hladkých kaskádách věže, což je potěšení nejen pro oko. 

Čokoládová fontána může být použita ihned po její jednoduché montáži. Díky výkonnému topnému elementu naplněná čokoláda se rychle a rovnoměrně zahřívá. Po roztavení se může tok čokolády zapnout. Tento samostatný obvod činí fontánu RC obzvláště energeticky úspornou. Nyní už Vaši hosté musí jen podržet své dezerty pod lahodnou tekoucí čokoládou a perfektní dezert je hotový.

Jednotlivé komponenty lze snadno rozebrat a  tím se usnadní čištění a následné skladování. Pouzdro je vyrobeno z odolného plastu, proto je zařízení velmi stabilní. Dvě výškově nastavitelné nožičky vždy zajišťují maximální stabilitu během provozu a  účinně zabraňují vibracím. Tři patra fontány a miska jsou vyrobeny z  ušlechtilé oceli, která je chuťově neutrální a vhodná pro přímý styk s teplou potravinou.

S celkovou výškou 54 cm a maximální šířkou 22,8 cm se zařízení hodí do každého gastro provozu a může být kdykoliv použito. Čokoládová fontána RC může pojmout až 2 kg čokolády, je tím garantovaný dlouhotrvající požitek Vašich hostů v gastronomickém provozu. Pro dosažení nejlepších výsledků toku čokolády je doporučeno naplnit alespoň 1,3 kg čokolády během jednoho průběhu. 

Fontány, které temperují čokoládu pro fondue jsou vhodné pro zpestření firemních večírků, rodinných oslav, svateb a cateringových akcí.

Doplňkové parametry

Kategorie: Čokoládové fontány
Hmotnost kg: 2 kg
Kapacital: 2 kg čokolády
Výkon kW: 65 W
PrepavniRozměry: 26,0 x 26,0 x 62,0 cm
Přepravní hmotnost: 3,2 kg
Materiál: fontána ušlechtilá ocel, tělo plast
Napětí: 230 V / 50 Hz
RozměryDSV: 22,8 x 22,8 x 54,0 cm
Kapacita nádoby: misky - 1,5 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: