Čistička vzduchu na viry a bakterie, výkon 500 m3/h, kvalitní filtrační systém

Neohodnoceno
Dostupnost Skladem v distribučním centru
Kód: EM-45AP-ME-2020
8 985 Kč 7 426 Kč bez DPH
Čistička vzduchu na viry a bakterie, výkon 500 m3/h, kvalitní filtrační systém
Neohodnoceno

Čistička vzduchu s vyměnitelnými vysoce kvalitním filtračním systémem AEON Blue®, která zajišťuje hygienicky čistý vzduch v prostorách o ploše od 35 až do 55m².

FiItrační systém se skládá z mechanického vstupního filtru a dvojice vysoce účinných speciálních filtračních stupňů a ionizační jednotkou. Tato sada odstraňuje látky znečišťující ovzduší, jako je jemný prach, pyl, roztoči, alergeny, patogeny (např. spory plísní, bakterie a viry), chemické výpary a pachy.            

Tabulka počtů celkových výměn vzduchu při max. výkonu v závislosti na ploše místnosti (dop. 35-55 m2). Výška stropu je kalkulována 2,5 m.

Úroveň 1: první předfiltr zachycuje částice, jako je prach, pyl, vlasy, vlákna. Prodlužuje životnost dalších stupňů a je snadno čistitelný tekoucí vodou.  
Filtr se čistí jednoduše vodou (doporučeno 1x za 2  týdny)             

Úroveň 2+3: kombinovaný filtr
Obsahuje HEPA filtr na zachycení jemných mechanických částí a karbonový filtr pro zachycení plynných škodlivin a pachů AEON Blue®.         

Čistička je dále vybavena systémem PlasmaWave®, který ionizací vzduchu emituje do prostoru radikály, které rozkládají membrány virů a bakterií. Ionizované částice velikosti < 0,3 μm jsou navíc elektrostaticky zachytávány v HEPA filtru.       

Blok filtrů má povrchovou antimikrobiální úpravu CLEANCEL pro prevenci akumulace bakterií nebo plísní.

Moderní ovládací displej je vybaven světelnou indikací potřeby vyčistit/vyměnit filtry, indikací znečištění prostoru a má dobře provedené intuitivní ovládací prvky.

Čistička se vyznačuje vysokou účinností, nízkou spotřebou energie (od 4 W) a tichým chodem. Má 4 stupně výkonu. Je vybavena inteligentním senzorem, který analyzuje čistotu vzduchu na prach, pyly, plyny a zápachy a podle toho automaticky volí režim chodu zařízení. Ovládání s dotykovým displejem je také vybaveno časovačem.
 
Čistička IDEAL je ideálním zařízením do menších a středně velkých prostor se zvýšeným výskytem nezdravých nebo patogenních nečistot ve vzduchu nebo pro objekty, kde je vyžadována vysoká čistota prostředí. Jedná se například o ordinace, čekárny, kanceláře státní správy s větším pohybem osob, kuchyňky, laboratoře, kanceláře vrcholových manažerů apod.
 
Technické parametry:
 • Čistící výkon: až 500 m3 vzduchu za hodinu
 • Doporučená plocha místnosti: 35-55 m²
 • Počet výměn vzduchu při ploše 45m2: 4,4
 • Počet stupňů filtrace: 3
 • Počet stupňů výkonu: 4
 • Spotřeba el. energie: 11 / 20 / 40/ 110 W podle zvoleného stupně výkonu
 • Hlučnost: 27/ 38 / 50 / 60 dB (A) podle zvoleného stupně výkonu
 • Barva: bílá
 • Rozměry: 650x440x260 mm
 • Hmotnost: 8 kg
 • Vyrobeno v Německu

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: