Čistička vzduchu na viry a bakterie, výkon 330 m3/h, kvalitní filtrační systém

Neohodnoceno
Dostupnost Skladem v distribučním centru
Kód: EM-30AP-ME-2020
7 990 Kč 6 603 Kč bez DPH
Čistička vzduchu na viry a bakterie, výkon 330 m3/h, kvalitní filtrační systém
Neohodnoceno

 

Čistička vzduchu s vyměnitelnými vysoce kvalitním filtračním systémem AEON Blue®, která zajišťuje hygienicky čistý vzduch v prostorách o ploše od 20 až do 40 m².

FiItrační systém se skládá z mechanického vstupního filtru a dvojice vysoce účinných speciálních filtračních stupňů a ionizační jednotkou. Tato sada odstraňuje látky znečišťující ovzduší, jako je jemný prach, pyl, roztoči, alergeny, patogeny (např. spory plísní, bakterie a viry), chemické výpary a pachy.            

Tabulka s vyznačenou efektivní plochou místnosti z hlediska čištění vzduchu (25-45 m² při výšce stropu 2,5 m)

Úroveň 1: první předfiltr zachycuje částice, jako je prach, pyl, vlasy, vlákna. Prodlužuje životnost dalších stupňů a je snadno čistitelný tekoucí vodou.  
Filtr se čistí jednoduše vodou (doporučeno 1x za 2  týdny)             

Úroveň 2+3: kombinovaný filtr
Obsahuje HEPA filtr na zachycení jemných mechanických částí a karbonový filtr pro zachycení plynných škodlivin a pachů AEON Blue®.         

Čistička je dále vybavena systémem PlasmaWave®, který ionizací vzduchu emituje do prostoru radikály, které rozkládají membrány virů a bakterií. Ionizované částice velikosti < 0,3 μm jsou navíc elektrostaticky zachytávány v HEPA filtru.       

Blok filtrů má povrchovou antimikrobiální úpravu CLEANCEL pro prevenci akumulace bakterií nebo plísní.

Moderní ovládací displej je vybaven světelnou indikací potřeby vyčistit/vyměnit filtry, indikací znečištění prostoru a má dobře provedené intuitivní ovládací prvky.

Čistička se vyznačuje vysokou účinností, nízkou spotřebou energie (od 4 W) a tichým chodem. Má 4 stupně výkonu. Je vybavena inteligentním senzorem, který analyzuje čistotu vzduchu na prach, pyly, plyny a zápachy a podle toho automaticky volí režim chodu zařízení. Ovládání s dotykovým displejem je také vybaveno časovačem.
 
Čistička IDEAL je ideálním zařízením do menších a středně velkých prostor se zvýšeným výskytem nezdravých nebo patogenních nečistot ve vzduchu nebo pro objekty, kde je vyžadována vysoká čistota prostředí. Jedná se například o ordinace, čekárny, kanceláře státní správy s větším pohybem osob, kuchyňky, laboratoře, kanceláře vrcholových manažerů apod.
 
Technické parametry:
 • Čistící výkon: až 330 m3 vzduchu za hodinu
 • Doporučená plocha místnosti: 20-40 m²
 • Počet výměn vzduchu při ploše 30m2: 4,4
 • Počet stupňů filtrace: 3
 • Počet stupňů výkonu: 4
 • Spotřeba el. energie: 4 / 10 / 16/ 25 W podle zvoleného stupně výkonu
 • Hlučnost: 26/ 35 / 46 / 55 dB (A) podle zvoleného stupně výkonu
 • Barva: bílá
 • Rozměry: 550x415x220 mm
 • Hmotnost:7 kg
 • Vyrobeno v Německu

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: